תקנון

הגבלת גיל
1. לשימוש באתר אין הגבלת גיל.
2. שימוש באתר ע"י קטין: השימוש באתר מותר לקטין וזאת כל עוד לא מבוצעת על ידו פעולה האסורה על פי דין. אך השימוש לקטינים כפוף לאישור הוריהם או האפוטרופוס החוקי שלהם. עתם השימוש באתר מהווה הצהרה שההורה או האפוטרופוס החוקי אישר את שימוש הקטין באתר לאחר שקרא בעיון את תנאי תקנון זה. כאשר קטין משתמש באתר האתר פטור מכל אחריות לכך לא תהיינה לו כל תביעות, טענות או דרישות כלפי האתר.

אספקה

1.זמן אספקה לכל האיזורים כ-5 ימי עסקים מיום קבלת ההזמנה, משלוחים לכל הארץ למעט: עוטף עזה, איזור קריית שמונה וקו גבול הצפון גליל עליון/ גליל מערבי ורמת הגולן

מדיניות ביטול

3. ביטול הצעה על ידי המזמין, ככל וניתן לבצעו כאמור בתנאים להלן, יעשה אך ורק בכתב ,ויכלול את פרטי הרוכש כולל ת.ז. ומספר ההזמנה או חשבונית המס. ככל שניתנה.
4. במידה וביטל הרוכש את העסקה לפני שטופלה ונשלחה, לא יחויב בדמי ביטול או טיפול.
5. בכל מקרה של ביטול לאחר קבלת המוצר, תטופל הבקשה לפי חוק הגנת הצרכן, התשמ"א
– 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). על פיו יהיה רשאי הקונה לבטל קנייתו בהודעה בכתב עד שבועיים מקבלת המוצר בפועל. אולם לא יוכל לטעון לביטול עכב נבילת הצמח ו/או הפרח שכן הינם במסגרת טובין פסידים, שמתכלים ,
6. זכות הביטול אינה עומדת במקרים הבאים :
" 5.1טובין פסידים" כמשמעותם בחוק הגנת הצרכן.
5.2 טובין שיוצרו או הוזמנו במיוחד עבור הצרכן בעקבות העסקה.
7. במקרה של ביטול העסקה מסיבה שאיננה פגם או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לגביו על ידי המוכר המציע, תתבקש להחזיר את המוצר לחברה באריזתו המקורית, כל עוד אינו " טובין פסידים " , כשהמוצר שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או קלקול מכל סוג ומין שהוא, החזרת המוצר תתבצע במקום שבו מנהל בעל החברה את עסקיו ועל חשבון מזמין השירות.
8. דמי ביטול – במידה והמוצר הינו בר החזרה (כאמור לא צמחים ו/או פרחים ו/או מוצר מתכלה או נובל) בתוך 14 יום מקבלת הודעת הביטול יושב הסכום ששולם על ידי הצרכן בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ₪ , לפי הנמוך . הכל בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.
מובהר, למען הסר ספק, כי הצרכן יחויב במלוא תשלום המשלוח גם אם טרם קיבלת את המוצר, וזאת במידה והמוצר יצא מבית העסק של החברה לחברת השילוח.
ביטול והחזר כספי יבוצע אך ורק לכרטיס אשראי אשר ממנו בוצעה ההזמנה.

שמירה על פרטיות באתר

1. בעל החברה נקט באמצעי הזהירות המקובלים לשמירת סודיות המידע.
2. כל העברת פרטי אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן.
3. בעל החברה לא יהיה אחראי במקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכוח עליון ו/או ממעשה פלילי שיעשה כנגד האתר, ובעל החברה לא יהיה אחראי לכל נזק שייגרם, מכל גורם שהוא, ללקוח ו/או למי מעטמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
4. יתכן ויעשה שימוש בפרטי הלקוחות לצורך משלוח עדכונים בדבר מוצרים חדשים ו/או מבצעים, זולת אם יבקש הלקוח לא להכניסו לרשימת התפוצה.
5. מכל מקום מתחייב בעל החברה, כי לא יועברו פרטי הלקוח לצדדים שלישיים ללא
הסכמת הלקוח.
יצירת קשר ושירות לקוחות

1. פרטים וברורים בקשר למוצרים שהוזמנו, או להפעלת האתר ופעילותו ניתן לפנות במייל littleplanter2022@gmail.com או במספר 0547822334.
2. איסוף עצמי ניתן לבצע מסניף החברה בכתובת שדרות ההגשמה 24, חריש (או בוויז – "ליטל פלנטר") בכפוף לתיאום מקדים ובהגעה בשעות הפעילות בלבד.

משלוחים חינם בחריש בכל קניה! - מינימום הזמנה לכל האיזורים 150₪
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שלום! איך אנחנו יכולים לעזור?
דילוג לתוכן